61

Carlisle Biçerdöver Kayışları

ÇİFT TARAFI TIRTILLI HAVA SOĞUTMALI ZİRAİ VARYATÖR KAYIŞLARI

Amerikan Malı Carlisle Biçer Kayışları :

Carlisle AG-Drive Biçer kayışları, biçerdöverlerin; kelebek, yürütücü, batör, hidrostatik pompa, boğaz, harman ve patöz sistemlerinde kullanılan yüksek devirde ve zor ortamlarda çalışan kayışlar için yüksek kalitede en randımanlı seçenektir. Carlisle ABD'de üretilen pekçok biçerdöverin orjinal kayışlarının da üreticisi konumundadır.

Biçerdövercilerimizin ihtiyacı olan yüksek randımanlı ve tırtıllı kayış ihtiyacına iyi bir altenatif sunmak amacı ile 2010 yılından bu yana satışını yaptığımız Carlisle Biçerdöver kayışları kalitesini yurt genelinde ispatlamış ve pek çok biçerdöver kullanıcısının özel tercihi olmuştur.

Stoklarımızda NewHolland, Laverda, John Deere ve Claas biçerdöverlerinde kullanılan farklı ölçülerde kayışlarımız mevcuttur.

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız yurtdışı üretici partnerlerimiz ve yurtiçi üretici ortaklarımızca ihracatını 5 kıtadaki 30 farklı ülkeye ve Türkiye'nin her bölgesindeki zirai parça satıcısı ve servisi konumundaki müşterilerimize satışını yaptığımız biçerdöver ve diğer tarım makinalarının yedek parçaları, zincir ve kayışları konusunda daha detaylı bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Carlisle zirai kayışları ile ilgilli detaylı bilgi almak firmamızla irtibata geçebilirsiniz.