104

Marka ve Temsilcilikler

StomilSanok - Polonya :

1932'den bu yana Polonya'da üretim yapan ve 1990'lı yıllarda mordernize olan fabrika; en yüksek kalitede v-kayışlar, altıgen kayışlar, kanallı (banded) v-kayışlar, varyatör kayışları, biçerdöver kayışları, yüksek ısıya dayanıklı kayışlar üretmektedir. Üretim; ISO9001:2008, ISO/TS16949, QS9000, VDA-6.1, ISO 14000 kalite ve ürün güvence sistemleri ile üretim yapmaktadır. Müşterileri arasında seçkin otomativ firmaları ve farklı sektörlerde dünyaca tanınmış markalar yer almaktadır.

Firmamız, 2001 yılından bu yana StomilSanok S.A.'nın kayış üretimi ile ilgili Türkiye, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerdeki tek satıcısı konumundır.

StomilSanok S.A. tarafından firmamız için üretilen zirai kayışların büyük bir bölümü tescili firmamıza ait olan 'T.agri' markası ile üretilmektedir.


Carlisle - A.B.D. :

1917'den bu yana iç ve dış lastik üretimi yapan Carlisle, 2001 yılında Dayco'nun endüstriyel kayış üretimini satın alarak 'Carlisle' markası ile zaman kayışları, değirmen kayışları, varyatör kayışları, biçerdöver kayışları, taraklı (PL-PJ) kayışlar, baklalı kayışlar, tırtıllı v-kayışlar ve altıköşeli kayışlar üretmektedir. Üretim ISO9001:2008 kalite güvencesi altında yapılmaktadır.

Firmamız 2010 yılından bu yana Carlisle tüm kayış ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.


Wippermann & Witra - Almanya :

1893'ten günümüze üretim yapan Wippermann Jr. GmbH transmisyon zincir üretiminde Almanya'nın en önemli markalarından biridir. Birbirinden farklı özellikler taşıyan, Triathlon, Biathlon, Marathon, standart Wippermann serilerinin yanısıra, Witra markası ile endüstrinin her alanında çalışan transmisyon zincirleri üretmektedir. Şirketimiz Wippermann/Witra Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan Ekiniş firmasının, fabrika ve üretim tesislerine yönelik çözüm ortağı olan bayiiliğini de yapmaktadır. 


Retezy Vamberk - Çek Cumhuriyeti :

Vamberk Orta Avrupa'da Çek Cumhuriyetinde ağırlıklı olarak müşteri talebine göre özel konveyör zincirleri, uzun hatveli zincirler, ağır görev serisi Rotary zincirler üreten bir fabrikadır. Üretimi 1/2'' ve üzeri zincirlerdir. Üretim ISO9001:2008 kalite güvencesi altında yapılmaktadır.